תמר חמאדה

שילוב כלים דיגיטליים בהוראת רבי מלל ,שימוש בכלי משחוק בלמידה מרחוק.

תיאור מלא: 

מעבירה השתלמויות רבות במגזר הדרוזי הערבי  והיהודי. כמו כן מעבירה מפגשי מודולות העשרה למורים ברשויות שונות תוך התאמת הלמידה לצרכי המשתלמים וניהול מרחבי למידה המותאמים לכל השתלמות. מקפידה על מיפוי צרכים לפני כל השתלמות על מנת להתאים את תכני ההשתלמות 

ניסיון בהדרכת חדרי מורים:

 בי"ס "ירושלים"  קריית אתא, בי"ס "אלעין" דאלית אל כרמל, בי"ס "אישראק" עוספייה, בי"ס "אלראזי" טאמרה, בי"ס "אחד העם" פ"ת ועוד.

אני מאמינה: 

בכל דור ודור צריך ללמוד את דרכי השימוש בכלים המשפיעים על הדור" (הרב קוק). אמירה זו ממחישה את הצורך הרב בפדגוגיה חדשנית המשלבת בין העולם הדיגיטלי והפדגוגיה המסורתית. בעולם המשתנה של היום בו המורה נדרש לקפוץ למים מאמינה שהנגשת היחס בין טכנולוגיה לפדגוגיה היא הדרךהטובה ביותר להטמעת למידה חדשנית ומיטבית .

מאפיינים

מחוז
צפון
שלב חינוך
יסודי
סוג חינוך
רגיל
דוא"ל
ayan8940@gmail.com
ישוב
דאלית אל-כרמל
ממליצים
נעמי שרוני
תואר אקדמי
MA
עבודה בסביבת ענן
Moodle, Google Classroom, Teams 365
ניסיון בתוכנות ניהול
IScore
מדרגים

מדרגים: 5 כוכבים מתוך 5

תמר היקרה, האלופה מדריכה מדהימה עם יכולות סופר מדהימות שמחה שהכרתי אותך ממך לומדים המון תמשיכי להוביל הצלחות רבות למחוז כי את אלופה בהצלחה יקרה אוהבים אותך
אורח 16.03.2022
תמר מדריכה מקצועית מעבירה השתלמויות בנושא רובוטיקה ותכנות בצורה מעניינת ומהנה ומובנת , תמר עוזרת לרכזי תקשוב בכל נושא ותומכת לאורך כל הדרך, היא מעדכנת בכל החידושים ומקפידה על הטמעת התקשוב והטכנולוגיה בפדגוגיה.
אורח 16.03.2022
5.0 2
תאריך עדכון אחרון: 17/11/2020
| כמות צפיות: 367
| מזהה קטלוג: 18735