שירה רוט זליקוביץ

ניהול הלמידה בעזרת קלאסרום תוך שימור חומרי הלמידה, שימוש בכלי גוגל וכלים טכנולוגים נוספים. שימוש בכלים בתקשורת חזותית לצרכי הערכה בהם קנווה, פוטושופ אונליין ותוכנות ADOBE. פיתוח תוצרים עבור למידה כגון מרחבים פיזיטליים, משחקים, חדרי בריחה, Story line ב Genially. פיתוח לומדות, ובניית אתרים.

תאור מלא: 

מדריכת תקשוב בבתי ספר כארבע שנים. זכיתי להקים עם יעל בלום את קמפוס חמ"ד, קמפוס ללמידה וירטואלית על פי בחירה שמיועד לחטיבות ביניים במחוז חיפה. במיזם זה אני מנהלת את התהליך אירגונית וטכנופדגוגית ומובילה קהילה של 25 מורים.
בכובע נוסף אני מובילה טכנופדגוגית בפסג"ה חדרה ורכזת הערכה. בתפקיד זה אני אחראית על פרויקטים שונים שמטרתם לסייע למורי המורים ולמורים להתקדם בפיתוח המקצועי. בתחום ההערכה אני אחראית על הנגשת נתונים לצוות הפסג"ה.

ניסיון בהדרכת צוותי חינוך:

בית ספר רמב"ם חיפה, בית ספר

אני מאמינה:

עשייה מקצועית, הוראה ולמידה צריכים להתקיים מתוך תשוקה. כמי שמגיעה מהעולם העסקי לשדה החינוכי אני מאמינה בחיבור בין העולמות. כשם שבעולם הפרסום נדרש לחשוב ביצירתיות איך להגיש ללקוח מוצר מתאים העונה על הצרכים שלו, הדבר נכון גם לגבי ההוראה והלמידה. עלינו לאפשר למידה מותאמת, דיפרנציאלית ומלהיבה. אנחנו צריכים לעבוד מתוך תחושת יצירה מתמדת ומתוך הנאה, בעזרת שילוב פדגוגיה דיגיטלית ושילוב של אמצעים ויזואליים בלמידה כדי ליצור למידה חוויתית, יצירתית ומרעננת. הטכנולוגיה ועולם המידע מאפשרים למערכת החינוך ים של הזדמנויות. רצוי לנצל אותן לטובת פדגוגיה מתקדמת.

מאפיינים

שלב חינוך
חטיבת ביניים
מחוז
חיפה
סוג חינוך
רגיל
דוא"ל
shiraroth.z@gmail.com
ישוב
חריש
ממליצים
יעל בלום - מפקחת חטבה עליונה בחמ"ד מחוז חיפה, לאה אבוטבול - מנהלת פסגה חדרה, שי גרשון - מרכז מצוינות | טכנולוגיות חדשניות בלמידה
תואר אקדמי
MA
עבודה בסביבת ענן
מודל moodle, גוגל קלאסרום
ניסיון בתוכנות ניהול
משוב
מדרגים

מדרגים: 0 כוכבים מתוך 5

אין עדיין מדרגים לפריט זה. היה הראשון לדרג
הוספת חוות דעת
תאריך עדכון אחרון: 18/01/2022
| כמות צפיות: 440
| מזהה קטלוג: 30234