רינה כהן

גלישה בטוחה, כישורי חיים, מדע וטכנולוגיה, מדע וטכנולוגיה בחברה, מדעי המחשב, חינוך מיוחד - מחנכת, חינוך מיוחד  - מורה מקצועי, חינוך מיוחד - תקשוב. יסודי -חט"ב.
תאריך עדכון אחרון: 02/10/2019
כמות צפיות: 546

"אני שומע ואני שוכח, אני רואה ואני זוכר ,אני עושה ואני מבין" . (פתגם סיני עתיק )
מחקרים רבים מצביעים על שיפור משמעותי בהתפתחות הקוגניטיבית והתקשורתית של התלמידים עם הצרכים המיוחדים בעקבות השימוש ההולך וגובר בטכנולוגיה.
זה מספר שנים הצוות שלי ואני בונים סביבות למידה מתוקשבות לתלמידים עם צרכים מיוחדים, יוזמים ומפיצים רעיונות וידע לכל המחוזות.
היעד העיקרי שלנו הוא לרתום את הטכנולוגיה לקידום התפקוד ולשיפור יכולותיהם של התלמידים עם הצרכים המיוחדים, וזאת במטרה לשלבם בעולם המתפתח, ולהקנות להם תפקודי לומד המותאמים למאה ה-21.
בעבודתנו היום יומית אנו מכשירים עובדי הוראה לשילוב הטכנולוגיה באמצעות השתלמויות והדרכה על ידי צוות מיומן וחדור מוטיבציה.
לאחרונה נכנסה התוכנית אייפד לכל מורה לחינוך המיוחד וכן הנגישות הפרטנית החינוכית לתלמידים
והחזון קורם עור וגידים, למורים יש אמצעי טכנולוגי מתקדם יחד עם הכשרה של 120 שעות ולתלמידים טכנולוגיה שמסייעת להם לעקוף את הלקות שלהם
אנו עדים למהפכה בתחום התקשוב בחינוך המיוחד לשיפור משמעותי בתפקוד הלומד, ולתלמידים שהטכנולוגיה הפכה עבורם ככלי לשיפור איכות החיים ולהתפתחותם כבוגר עצמאי התורם לחברה

 

מאפייני פריט
מחוז מרכז, תל אביב, ירושלים
שלב חינוך חטיבה עליונה
סוג חינוך מיוחד
דוא"ל ticshov@gmail.com
ישוב ראשון לציון
מודלים ומיומנויות הוראה מידענות, אוריינות מחשב ומידע, BYOD, למידה שיתופית, טכנולוגיות למידה, פדגוגיה חדשנית, פיתוח שעורים מתוקשבים, כלים שיתופיים בגוגל, למידה מבוססת פרוייקטים PBL