נירית האן

הטמעת סביבות ענן, שילוב כלים דיגיטלים בקידום תהליכי הוראה ולמידה, פיתוח סביבות למידה המשלבות חדשנות טכנולוגית

:תיאור מלא

תמיכה מקצועית בהטמעת סביבות ענן ויישום מודלים של למידה היברידית, פיתוח תכניות לימוד לקידום מיומנויות מחשב ואוריינות דיגיטלית לגילאי יסודי וחט"ב, הובלת יוזמות של חדשנות טכנולוגית בחינוך ושילוב פדגוגיה מוטת עתיד במרחבי למידה (מידול והדפסת תלת מימד, מיקרספייס, למידה משולבת מציאות רבודה ומדומה).

ניסיון בהדרכת צוותי חינוך:

כרמים, רקפות, יפה נוף, נווה דקלים, חתני פרס נובל בראשון לציון

אני מאמינה:

גיוון בתכנים ובאמצעי הוראה, לצד גמישות ופתיחות ליישום מודלים פדגוגיים חדשניים הם המפתח להתפתחות המקצועית של המורה ומאפשרים לו לשלב הוראה עדכנית בעלת משמעות, המעשירה את עולמו ועולמם של תלמידיו. שימוש בכלים דיגיטליים מגוונים, מותאמי צורך, ועזרי המחשה המגרים את הסקרנות, יצר החקר והיצירתיות מעלים את המעורבות האישית של התלמידים בתהליך, ומעודדים למידה מפרה ושיתופית מחד ולמידה אינדיבידואלית ומותאמת לקצב אישי מאידך. בתפקידי כמדריכת תקשוב עירונית, כמנחת השתלמויות וכמפתחת תכניות בתחום חדשנות טכנולוגית בחינוך - אני רואה לנגד עיניי כמטרה להנגיש באופן ידידותי, יישומי ומעשי את עולם התקשוב לצוותים הפדגוגיים, להעניק תמיכה והדרכה אישית ולעודד את צוותי ההוראה לשלב את התקשוב בכל נושא ובכל תחום דעת, תוך הפעלת שיקול מקצועי והיכרות עם מגוון פרקטיקות ההוראה, ההיצע הרחב של כלים דיגיטילים, ושימוש בסביבות הלימוד הקיימות.

 

מאפיינים

מחוז
מרכז
שלב חינוך
יסודי
סוג חינוך
רגיל
דוא"ל
nirit.hann@edum.org.il
ישוב
ראשון לציון
כתובת אתר
https://sites.google.com/a/clickonhann.com/nirit-hann-lecturer/
ממליצים
אורית טאטי, ממונה על התקשוב במרכז, אני חזן, ממונה על פיתוח מקצועי, מחוז מרכז, ניצנית ישראלי, סגנית מנהלת אגף יסודי, ראשון לציון, יוסי ברק, רפרנט רובוטיקה מחוז מרכז
תואר אקדמי
MA
עבודה בסביבת ענן
Google Classroom, Moodle, TEAMS 365
ניסיון בתוכנות ניהול
סמארט סקול
מדרגים

מדרגים: 0 כוכבים מתוך 5

אין עדיין מדרגים לפריט זה. היה הראשון לדרג
הוספת חוות דעת
תאריך עדכון אחרון: 26/10/2021
| כמות צפיות: 290
| מזהה קטלוג: 30009