נירית האן

התמחות: ריכוז, הטמעה והדרכת תקשוב בחינוך. שלב חינוך: יסודי-חט"ב
תאריך עדכון אחרון: 04/01/2018
כמות צפיות: 750

ניסיון בהדרכת חדרי מורים: צור יצחק, בארי (ראשל"צ), אהרונוביץ (מ.א. דרום השרון), דקל (רעננה), אוהל שרה (ראש העין), אהל שלום (ראש העין), צורים (ראש העין).

אני מאמין:
השימוש המושכל במחשב ובסביבות המתוקשבות המוצעות למורה מביא עמו רענון של הפעילויות, גיוון בתכנים ובאמצעי הוראה, גמישות ופתיחות להצעות ולרעיונות המועלים ע"י התלמידים, ומביא לשיפור באיכות השיעור וברמת העניין והאינטראקציה בסביבת הלמידה, הן למורים והן לתלמידים.

הקניית מיומנויות המאה ה- 21 ללומדים, הכוללות שימוש בטכנולוגית מידע ותקשורת, גירוי הסקרנות, החקר, היצירתיות ועידוד היוזמה, מעלים את המעורבות האישית והערכית של הלומד, ומעודדים אותו ללמידה מפרה ושיתופית מחד ולמידה אינדיבידואלית ומותאמת אישית מאידך.

מקומו של המורה בכיתה השתנה, הפתיחות ואימוץ דפוס פדגוגי חדשני מאפשרים לו לשלב הוראה עדכנית ובעלת משמעות, המעשירה את עולמו ועולם התלמידים. בתפקידי כמנחת השתלמויות של תכנית התקשוב, מדריכת תקשוב בבתי ספר ומלווה תוכניות משלבות תקשוב במערכת החינוך, אני רואה לנגד עיניי כמטרה להנגיש באופן ידידותי והדרגתי את עולם התקשוב לצוותים הפדגוגיים, להעניק תמיכה והדרכה אישית ולעודד את צוותי ההוראה לשלב את התקשוב בכל נושא ובכל תחום דעת, תוך הפעלת שיקול מקצועי והיכרות עם מגוון הכלים האינטרנטיים וסביבות הלימוד הקיימות.

מאפייני פריט
מחוז מרכז
שלב חינוך יסודי, חטיבת ביניים
סוג חינוך רגיל
דוא"ל nirit.hann@clickonhann.com
התמחות ריכוז, הטמעה והדרכת תקשוב בחינוך, ריכוז
ישוב רמת גן
כתובת אתר www.nirithann.com
ממליצים אורנה דרום, אורית טאטי