נאסר אלדין גמל

שילוב הטכנולוגיה בתהליך החינוכי והטמעת אייפדים בלמידה, התאמת כלים דיגיטליים לתכנים חינוכיים, בניית שיעורים ממוחשבים, הדרכת מורים לשימוש בכלים דיגיטליים שונים בלמידה, הערכה ותיעוד.
תאריך עדכון אחרון: 03/03/2021
כמות צפיות: 84

תיאור מלא:

בעל תואר ראשון בריפוי בעיסוק עם התאמה להוראה ,ותואר שני בתקשוב ולמידה, רכז רובוטיקה ומורה בתכנית האייפד לכל מורה. משלב טכנולוגיה בתהליך החינוכי: הטמעת אייפודים בלמידה, התאמת כלים מתוקשבים לתכנים חינוכיים ובניית שיעורים ממוחשבים. מדריך מורים בשימוש בכלים דיגיטליים ללמידה, הערכה ותיעוד, וגם בחלופות חינוכיות כמו שיעור הפוך, משחוק, למידה מעורבת ושימוש במיומנויות ריפוי בעיסוק בהתאמת הלמידה ללומדים ברמות שונות.

ניסיון בהדרכת חדרי מורים:

בית ספר "אלאמל" לחינוך מיוחד מזרח ירושלים.

אני מאמין:

לטכנולוגיה יש תפקיד חשוב בתמיכה בתהליך החינוכי, ומשרתת את המורה, התלמידים, ואפילו את ההורים המפקחים ישירות על ילדיהם ומתקשרים עם אנשי חינוך ביתר קלות. כלים אלו תורמים למילוי צרכיהם ודרישותיהם של הלומדים ומכבדים את ההבדלים האישיים שלהם, בנוסף לפיתוח כישוריהם בכדי לעמוד בקצב הזמנים, להקל על תהליך הלמידה עבורם, לשנות את הסטריאוטיפים המסורתיים של הלמידה הקלאסית ולתרום ליצירתיות ולשיתוף הפעולה של התלמידים ביניהם.

מאפייני פריט
מחוז ירושלים
שלב חינוך קדם יסודי, יסודי, חטיבת ביניים
סוג חינוך רגיל, מיוחד
דוא"ל nassereddin.ot@gmail.com
ישוב ירושלים
ממליצים מר סאמר ג'אוני מנהל ביה"ס "אל אמל" לחינוך מיוחד, מר יחיא נבולסי - מנהל ביה"ס היסודי סילוואן בירושלים, גב 'חנין חלבי רכזת השתלמויות מזרח ירושלים.
תואר אקדמי BA
עבודה בסביבת ענן Google Classroom
ניסיון בתוכנות ניהול אדיופייג'