יוסף שוורץ

מוסמך מחוננים ומצויינות ייזם ומנחה בתחום הוראת אולפני הפקה ושידור. תוכנות הפקה עריכה ושידור. לימודי שפה דרך אולפני שידור, הפקת חדשות באנגלית, אנימציה ותלת מימד. רכז חדשנות ומנחה סדנאות למידה מבוססת תוצר. איש חינוך מצטיין מחוז תל אביב לשנת תש"ף

תיאור מלא:

פיתוח תכניות הדרכה בתחום אולפני שידור ושילובם במקצועות בית הספר. הדרכת ייזמות בתחום בינה מלאכותית. הדרכה בתחום ה mooc בעולמות אוריקה תלת ממד.

ניסיון בהדרכת צוותי חינוך:

ביה"ס "ברנר" גבעתיים , מרכז ישי כפר סבא.

אני מאמין:

אני מאמין כי הלומד נמצא במרכז והוא מודע לצרכיו. חשוב לעורר סקרנות, לתת הזדמנות ולעבוד מתוך שותפות ודוגמה אישית.

מאפיינים

שלב חינוך
יסודי, חטיבת ביניים
מחוז
תל אביב
סוג חינוך
רגיל
דוא"ל
Yossi888@gmail.com
ישוב
גבעתיים
כתובת אתר
https://sites.google.com/u/0/d/1oP6TqZSSHNmY_MgHvoSSU9VPGdJnZ3j2/edit
ממליצים
פרופ' חנן יניב, ד"ר אילן בר שלום, רונית גרייף מנהלת בי"ס "ברנר" גבעתיים.
תואר אקדמי
MA
עבודה בסביבת ענן
Google Classroom
ניסיון בתוכנות ניהול
Smart School
מדרגים

מדרגים: 5 כוכבים מתוך 5

יוסי הוא מורה של המאה ה 21. מתאים עצמו לשינויים של הלומדים, מדרבן למידה פעילה, חוקרת ועצמאית. יוסי יודע להתאים את עצמו ואת רמת השיעורים לרמות מוטיבציה משתנות של תלמידיו ומיישם הוראה גמישה וחדשנית. בשל כך תלמידיו מעריצים ואוהבים אותו ונהנים מאוד משיעורים מאתגרים ורחבי ידע.
אורח 07.07.2022
כשפגשתי את יוסי לראשונה הבנתי שאנחנו מדברים את אותה שפה ושהוא אף עולה כמה מונים מהרעיונות החדשניים שדגלתי בהם עד שנפגשנו. יוסי מוביל את משתלמיו ואת תלמידיו למחוזות מרחיקי לכת ומוכיח באופן ברור את יתרונותיה של החשיבה הפדגוגית של המאה ה 21. תלמידיו נוהים אחריו משום שהוא מעניק להם תחושת שותפות מלאה ומשמעות עמוקה. יוסי מוביל ליצירת מיזמים בכל תחום ומשלב את דמיונם של הילדים עם דאטה אמיתית. יוסי גורם ללמידה משמעותית על כל המשתמע מכך.
אורח 30.06.2022
יוסי הוא דוגמא לאיש החינוך שמערכת החינוך צריכה לאתר אותם כדי לרפא את החוליים ולקדם ולתקן אותה. אמפטי, נטול אגו, חושב יצירתי וביקורתי, גמיש מחשבתית, נותן אמון בתלמידיו ומעורר את סקרנותם ללמוד ומעודד את דמיונם לפיתוח חדוות גילוי ויצירה. הומניסט בנשמה
אורח 30.06.2022
יוסי סוף סוף מיישם את מה שכולנו מייחלים לו עבור ילדינו. למידה חדשנית ומעוררת מחשבה, כזאת המעודדת יצירתיות וחשיבה עצמאית. הלוואי ויהיו עוד מורים רבים כמוהו במערכת החינוך.
אורח 30.06.2022
זכיתי לעבוד לצידו של יוסי בבית ספר ברנר. יוסי הוא איש של יצירתיות,גמישות מחשבתית ומעל הכל מקצועיות. הוא ממש שבה אל ליבם של התלמידים בגישה הייחודית שלו . הלמידה אצלו היא בלתי נשכחת.
אורח 30.06.2022
מעביר שיעור באופן מעורר התפעלות! גורם לכל המשתתפים לגלות עניין באופן פעיל, מגרה את הדמיון והסקרנות. אין מה לומר... פשוט חוויה
אורח 04.09.2018
ליוסי ידע רב תחומי בפדגוגיה מוטת עתיד, מומלץ מאודדד
אורח 04.09.2018
יוסי קולגה בבית הספר בו אני מלמדת.החדשנות שהביא עימו מדבקת. המקצועות השונים מקבלים גוון עכשווי ומיוחד. תלמידים נהנים בשיעורים שלו והפרוייקטים המקרבים אותם לעולם התקשורת הופכים את המקצוע לרלוונטי, מעניין וסוחף.
אורח 04.09.2018
4.9 8
תאריך עדכון אחרון: 26/01/2021
| כמות צפיות: 1328
| מזהה קטלוג: 23204