יוסי ברק

טכנולוגיות למידה, שילוב סביבות ענן בתהליכי הל"ה, חלופות בהערכה בסביבה המתוקשבת, פיתוח תוכן דיגיטלי וחשיבה מחשובית.

תיאור מלא:

מנחה פיתוח מקצועי במרכזי פסג"ה וחדרי מורים במסגרת תוכנית התאמת מערכת החינוך מיום יציאתה לדרך. כמנחה טכנו-פדגוגי שואף לשלב את הניסיון והעשייה שלי בשטח כמורה פעיל לבין הידע והניסון המקצועי אשר רכשתי במשך השנים באקדמיה ובמסגרות להכשרה מקצועית, לבין הצרכים העולים בקרב בתי הספר תוך מתן מענה מותאם לצרכי כול בית ספר.

ניסיון בהדרכת צוותי חינוך:

ביה"ס "בן גוריון" יבנה, ביה"ס "סמילנסקי" רחובות, ביה"ס האורתודוקסי רמלה, ביה"ס "אופקים" ראשון לציון, ביה"ס "טללי אורות" חיננית ועוד.

אני מאמין:

טכנולוגיות המחשב, המידע והתקשרות הם אחד מכלי העבודה המשמעותיים והכרחיים העומדים לרשות המורה והלומד במאה ה-21. השימוש בהם הוא על פי צורך ועל פי דרישה המשרתת את תהליך ההוראה, הלמידה והערכה.הטכנולוגיה איננה מטרה העומדת בפני עצמה אלא היא מהווה אמצעי מתוך מכלול בהכשרת הלומדים לעולם שמחוץ לגבולות בית הספר והכנתם להמשך דרכם המקצועית והאישית כאחד.

מאפיינים

שלב חינוך
קדם יסודי, יסודי, חטיבת ביניים, חטיבה עליונה
מחוז
דרום, מרכז, תל אביב, התיישבותי
סוג חינוך
רגיל
דוא"ל
yossibarak@gmail.com
ישוב
ראשון לציון
כתובת אתר
yossibarak.net
ממליצים
רונית נחמיה מפמ"ר מגמת מידע ונתונים משרד החינוך, אורית טאטי ממונה על התקשוב מחוז מרכז, רחל קידר מנהלת בי"ס "עדיני" ראשל"צ, ניצה כהן מנהלת בי"ס "בן גוריון" יבנה.
תואר אקדמי
MA
עבודה בסביבת ענן
Moodle, Google Classroom, Teams 365
ניסיון בתוכנות ניהול
Smart School
מדרגים

מדרגים: 5 כוכבים מתוך 5

ההשתלמות תרמה לי רבות, נחשפתי למגוון אפשרויות של עבודה בסקראטץ'. ההשתלמות בנתה ומיקדה את המיומנויות הדרושות בצורה הדרגתית ומאוד ברורה כמו כן ההשתלמות היתה מרוכזת ושילבה עבודה מול יוסי וכן תירגול בבית, שילוב מנצח! תודה, קרן
אורח 18.12.2022
ב"ה מומלץ מאד,למדנו הדרכה ב סקראץ התוכן היה משמעותי , מרתק ,מונגש בצורה מסודרת מתאים לכל מגזר ושכבת גיל, וחווית לימוד למקצועות מחשבים ,שפות ,מתבתיקה וגיאומטריה ועוד
אורח 05.12.2022
עברתי אצל יוסי 2 קורסים (שלב א ושלב ב) הייתי מרותקת למחשב ולא הרשתי לעצמי לקום לשנייה. יוסי מנגיש את החומר בצורה ברורה ומעניינת. כך שלא רק הבנו וידענו לישם, קיבלנו גם דרכי הוראה ליישום בכיתות. יוסי הצליח לתת לכל אחד מאיתנו בקורס תשומת לב מלאה, אם נתקלנו בבעיה הוא מייד השתלט על המחשב ועזר. (מה שמראה גם על שליטה מעולה בחומר). אין לי ספק שאם יהיה עוד קורס אני ארשם.
אורח 03.12.2022
אני סועאד אזברגה מורה לכתה א בחרתי את הקורס מכיוון שאני אוהבת כל מה שקשור למחשב. 21 שנים אני בחרתי בהשתלמויות שקשורות למקצוע שאני מלמדת. למדתי חלק א וב ואני ממליצה לכולם. זאת ההשתלמות הכי יפה ומעניית ומאתגרת שלמדתי אי פעם .ואני רוצה ללמוד חלק ג אם יש. בקשר למרצה יוסי ברק מורה שמסביר טוב את החומר שנלמד .החומר מסודר ומעניין מורה תומך ועוזר ועונה על כל שאלה . דייקן בזמן .החומר שנלמד הוא מקליט ושולח .וזה עוזר לי כאמא לחזור מתי שאני רוצה כדי להבין מה שפספתי. תודה יוסי על היחס והעזרה שאתה נותן לנו. בהצלחה
אורח 01.12.2022
עברתי השתלמות מעניינת ומובנית. המנחה יוסי ברק בנה את ההרצאות והפעילויות בצורה מובנית החומר הנלמד הועבר בשפה קולחת. יוסי לא התעייף מלהסביר שוב ושוב למי שהתקשה ודאג לוודא שכל המשתלמים יבינו את הנלמד. נהניתי מאוד מההשתלמות. למדתי הרבה ואני מיישמת זאת כעת בכיתות אותן אני מלמדת.
אורח 30.11.2022
השתלמות מרתקת ומקצועית.
אורח 30.11.2022
הקורס היה מאוד מעניין ומרתק. המרצה הסביר את החומר באופן מאוד ברור, בסיסי ועקבי. נהניתי להשתתף בקורס, ואשמח להצטרף לקורסים נוספים אצלו.
אורח 30.11.2022
מר יוסי ברק העביר הקורס במקצועיות ובסבלנות לקדם את התלמידים. קורס זה שינה את צורת עבודתי בכך שעברתי לשימושים דיגיטלים רבים ומגוונים
אורח 30.11.2022
יוסי ברק הוא מורה , מדריך מעולה. במסגרת עבודתי בבית ספר יסודי בבת ים, למדתי שנה שעברה קורס בנושא חשיבה מחשובית א ו -ב, השיעורים היו מוסברים בצורה מהממת, מדוייקת, ברורה. הלמידה היתה מעניינת מגוונת, רק דבר אחד לי הפריע זה הקצב, הכרת הפקודות היה בקצב מהיר. מלבד זה הנושאים, ההתנסות, הזמן שניתן לנו לבצע את הפקודות במהלך השיעור, השיעורים המוקלטים וההסברים היו בעיניי מושלמים. היו לי לעזר ועד היום משתמשת בהם בכתה. תודה רבה לך, הייתי רוצה להמשיך ללמוד אצלו. בהצלחה. שלי אברמוב, יד מרדכי , בת ים
אורח 30.11.2022
הייתי בהשתלמות מדעי המחשב וקיבלתי ממנה כל כך הרבה כלים מעשיים לעבודה בכיתה. המדריך יוסי היה אדיב וסבלני, הסביר כל שלב ושלב ודאג לתת לנו תרגולים מעשיים של הדברים שנלמדו. מאד מומלץ.
אורח 30.11.2022
נכחתי במספר השתלמויות עם יוסי. יוסי מעביר את ההשתלמות באופן מקצועי, סבלני מאוד ועונה לכל שאלה עד שמבין שיש הבנה! החומרים תמיד היו מאורגנים ומסודרים. ויש לו זמינות גבוהה לשאלות העולות בין המפגשים. תודה!
אורח 30.11.2022
אחד ממקורות הביטחון בימים של סדרי קורונה היה הקורס עם יוסי ברק! למדתי בזכותו איך להפעיל ולהשתמש באפליקציות שונות שתומכות בניהול שיעור וב הנגשת תכנים באופן יצירתי. הלמידה נעשית ברוח טובה, בהסבר מפורט ומותאם לקצב. כל שלב בשיעור מונחה באופן מוקפד ומושכל. יוסי ברק עשה הכל גם אחרי השיעור ולא פעם נענה למפגש משלים. למדתי הרבה בזכות יוסי ואני יודעת שבכל פעם שאוכל ללמוד איתו אעשה זאת. בזכותך יוסי אני ממשיכה להרחיב יכולות שימוש בעולם הדיגיטלי. תודה רבה!
אורח 30.11.2022
שנים רבות שאני לומד קורסים מועברים ע"י יוסי ברק. התכניות בנויות היטב, הן מבחינת התוכן והן מבחינת המתרות. כל שיעור מורכב בקנייה, תרגול ומשימה. בסיכומו של עניין, הכל בנוי ומועבר בצורה מיטבית עם ידע אופרטיבית. כלאמר, אני מרגיש מוכן לישם את מה שלמדתי.
אורח 30.11.2022
שנים רבות שאני לומד קורסים מועברים ע"י יוסי ברק. התכניות בנויות היטב, הן מבחינת התוכן והן מבחינת המתרות. כל שיעור מורכב בקנייה, תרגול ומשימה. בסיכומו של עניין, הכל בנוי ומועבר בצורה מיטבית עם ידע אופרטיבית. כלאמר, אני מרגיש מוכן לישם את מה שלמדתי.
אורח 30.11.2022
הוא העביר לי 2 השתלמויות. הוא מלא דידקטיקה וסבלנות עם טיפת הומור שעוזרת לנו לשחרר לחץ כדי להתקדם עוד יותר. עד היום אני משתמשת במידע שהעביר לנו, לתלמידות שלי! פשוט תודה!
אורח 29.11.2022
יוסי ברק, הוא לא סתם מורה , אלא גם בן אדם מדהים שמלמד בצורה הכי טובה וברורה. בהצלחה
אורח 29.11.2022
הקורס עם יוסי נתן לי ידע והבנה טובה יותר כיצד ללמד ולהנגיש את נושא התכנות לתלמידים. כיצד לבנות איתם בהדרגה את המשחק תוך שימת דגש על הנושאים הרלבנטיים אותם אנו מעוניינים ללמד, וכיצד מבחינה פדגוגית להקנות אותם לתלמידים תוך התנסות אישית של הכנת תוצר/משחק שהוא יהיה שמח בו. למידה תוך כדי משחק הוא דבר מדהים כשלעצמו, ועוד למידה של נושא רלוונטי כל כך לדורנו עושה רק טוב לתלמידים ולחברה כולה. אני נהנה להשתתף בקורסים שיוסי מעביר בגלל המקצועיות, ההסבר הבהיר, הסבלנות לשאלות ולרצון להפוך אותנו המורים ליותר טובים בתחום. תודה לך יוסי, מצפה להשתתף בעוד קורסים מעניינים איתך!
אורח 29.11.2022
הקורס היה מאוד מעניין ממוקד מובן ואני אישית למדתי המון יוסי היה קשוב לאורך כל הקורס להתקדמות של המשתלמים .
אורח 29.11.2022
ממליץ בחום, לא רק על תוכן לימודי אלא בעיקר על לימוד פדגוגי מהמעלה הראשונה.
אורח 29.11.2022
חוויתי קורס מקוון עם יוסי ואין ספק שהנועם, הסבלנות והידע העשירו אותי מאד
אורח 29.11.2022
מרצה מעולה
אורח 29.11.2022
את ההשתלמות עם יוסי ברק עשיתי לפני יותר משנה ואני עדיין זוכרת אותו כקורס הכי טוב ואפקטיבי שעשיתי בשנים האחרונות ואת יוסי ברק כמרצה הכי לבבי, אכפתי, מתחשב והכל בשמחה ובמאור פנים. ממליצה בחום!!
אורח 29.11.2022
קורס מעולה של יוסי ברק הוא פדגוג מדהים סבלן מתייחס לשונות בקורס והכיתה לא מרפה עד שכולם מצליחים ומאתגר את המצטיינים הלוואי שיהיה קורס נוסף כי כמות הפגישות לא יכלה להעמיק בכל האפשרויות הקיימות
אורח 29.11.2022
פיתוח אפליקציות זה תחום מרתק ומאד עכשווי. יוסי העביר את הקורס בצורה בהירה וברורה. כולם הצליחו להגיע לתוצאות מהירות. למידה על התוכנה הועברה באופן מקצועי ותואם קהל. את אותו הקורס בדיוק אפשר להעביר לתלמידים וכך לתת להם אפשרויות נוספות להביע את עצמם ולהתקדם. תודה
אורח 29.11.2022
יוסי ברק, מרצה מצטיין, מעביר את הקורס בצורה עניינית, מאתגרת ועניינית. יש לו המון סבלנות ללומדים ונכונות רבה כלפי שאלות המורים במהלך השיעור וגם לאחריו. הקורסים שהוא מעביר בנויים בצורה אטרקטיבית יש בהם שילוב של למידה סינכרונית וא-סנכרונית וקישור הלמידה בתוך הקורסים להוראה בתוך הכיתות. אני אישית נתרמתי רבות מהקורסים שעברתי אצלו.
אורח 29.11.2022
קורס שנותן ידע וכלים כיצד ללמד חשיבה מחשובת בצורה מעניינת ומקצועית מועבר בדרך חווייתית ומעניינת.
אורח 29.11.2022
קורס מעניין ומרתק בזכות מנחה מדהים וסבלני, עבר בצורה עניינית וגמישה
אורח 29.11.2022
הקורסים עם יוסי בכלל והקורס על פיתוח אפליקציות בפרט מומלצים ביותר. הם מלאים במקצועיות, בהעברת המידע בצורה נעימה ובסבלנות אין קץ וכמובן תוכן יישומי עבור התלמידים.
אורח 29.11.2022
הקורס המקוון היה מעולה, מדוייק בתכנים ובהסברים. התוכן הועבר באופן ברור ונגיש. המטלות היו מובנות בתוך הלמידה והלמו את התכנים וגם היו רלוונטיים בשטח עצמו. מומלץ מאוד!! קלמנוביץ בינה, גוונים, מועצה איזורית גזר
אורח 29.11.2022
קורס מהנה ומרחיב דעת המועבר, על ידי יוסי, באופן פשוט וברור.
אורח 29.11.2022
השתתפתי בשנת תשפ"ב בקורס סביבת ענן אצל יוסי המרצה מגלה בקיאות רבה בחומר החומר מונגש בצורה מעולה ומועבר בצורה נעימה וקולחת ממליץ בחום
אורח 29.11.2022
קורס מאוד חוויתי מתרגלים ומתנסים בו זמנית מרצה שמאוד מסביר ותומך ומעודד . משימות ברורות קורס מאוד מאתגר כיפי ולמדתי הרבה ומחכה לחלק השני .
אורח 29.11.2022
5.0 32
תאריך עדכון אחרון: 02/11/2022
| כמות צפיות: 2880
| מזהה קטלוג: 14041