אריאל קלפנר

הערכה באמצעות כלים דיגיטלים (תואר שני בהערכה בחינוך + תעודה של ראמ"ה), משחוק בהוראה (מיינקרפט), תקשוב (הטמעת גוגל קלאסרום, הטמעת Teams) , MIE של מיקרוסופט מומחה לכלי אופיס ו TEAMS.

תיאור מלא:

אני מוביל חדשנות וטכנופדגוגיה בבית הספר, הטמעתי בתיכון שהם את כל מערכת הטימס תוך מספר קצר של חודשים, הטמעתי חלופות בהערכה משולבות כלים דיגיטלים בכל מקצועות הלימוד בתיכון תוך בניית קהילות מורים לומדות ומלמדות במסגרת ה - 30% ובמסגרת ה - 70% ההטמעה התבצעה ברוח השינוי של מקצועות המח"ר במקצועות המח"ר ובמקצועות המדעים. הנחיתי צוותים בשילוב מישחוק בהוראה ושילוב המשחק מיינקרפט בהוראה. הנחיתי שילוב כלים דיגיטלים מגוונים בהערכה והוראה. אני מרצה אורח בסמינר הקיבוצים בשילוב כלים דיגיטלים בהערכה.

ניסיון בהדרכת צוותי חינוך:

תיכון שהם, סמינר הקיבוצים, קבוצת מורי MIE במיקרוסופט, הדרכת קבוצת מטמיעים בבית ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים.

אני מאמין:

האני מאמין הפדגוגי שלי הוא: למידה מעמיקה (deeplearning תיאוריה שלמה של מייקל פולן). אני מאמין שכאשר התלמידים מעורבים במה שהם עושים הם משתעממים פחות ולכן עלינו לפתח בהם מיומנויות של: למידה עצמית, חקר, עבודת צוות, חשיבה יצירתית, חשיבה ביקורתית, תקשורת בעל פה ובכתב. כל זה תוך שילוב כלים דיגיטלים כדי להקנות את מיומנויות המאה ה - 21.

מאפיינים

שלב חינוך
יסודי, חטיבת ביניים, חטיבה עליונה
מחוז
מרכז, חיפה, תל אביב, התיישבותי, מנח''י
סוג חינוך
רגיל
דוא"ל
arielkle@gmail.com
ישוב
הרצלייה
ממליצים
וואו יש לי הרבה: אורית טאטי ממונה על התקשוב במחוז מרכז, איריס בויקיס מנהלת תיכון שוהם, ד"ר יעל יונדלר מרצה בחוג להערכה בחינוך סמינר הקיבוצים , ד"ר מיכל לוי קרן ראש החוג להערכה בחינוך סמינר הקיבוצים , רחל טנא רכזת תקשוב ומובילת חדשנות מועצה מקומית שוהם
תואר אקדמי
MA
עבודה בסביבת ענן
מודל moodle, גוגל קלאסרום, טימס 365
ניסיון בתוכנות ניהול
בעיקר משו"ב
מדרגים

מדרגים: 0 כוכבים מתוך 5

אין עדיין מדרגים לפריט זה. היה הראשון לדרג
הוספת חוות דעת
תאריך עדכון אחרון: 30/08/2022
| כמות צפיות: 148
| מזהה קטלוג: 30547